WordPress Radyo Teması

Ana Sayfa / WordPress Radyo Teması

WordPress Radyo Teması

ExCaLuBuR     12-08-19     Sohbet teması     WordPress Radyo Teması     1676 Defa Okundu

Merhabalar , sizlere çok şık wordpress radyo teması , kurulumu ve tanıtımı yapacağım bu yazımla uzun bir süreden sonra makale paylaşıyor olacağım.

radyo teması
wordpress radyo teması

Ücretsiz wordpress temaları bulmak , sohbet siteleri ve radyo siteleri için oldukça sorun bir iş. Piyasada bulunan temalar ya hep aynı , yada görsel olarak ve yahut kullanım açısından site sahiplerinin ilgisini çekmemek de.

Kendi radyo sohbet sitemde kullandığım bir adet ücretsiz wordpress radyo temasını sizler için paylaşıma açıyorum ve canlı demosunda ki haline getirmeniz için gerekli olan bilgileri aktarmaya başlıyorum.

Radyo aLem FM , online radyo ve sohbet odalarında kullanmakta olduğum ücretsiz temanın demosu için aşağıdaki linki TIKLAYINIZ ;

ÜCRETSİZ RADYO TEMASI CANLI DEMOSU TIKLA

Üst bölümde vermiş olduğum linkten radyo temamızın kullanım şekli hakkın da bire bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şimdi de sizlere wordpress temamızın resimli olarak görselini paylaşıyorum.

Mobil uyumlu radyo teması
Ücretsiz radyo teması responsive

Evet arkadaşlar görmüş olduğunuz görsel bire bir uygulanmış olup , zaten canlı örneğin de ispatı mevcuttur. Bu WordPress Radyo teması tamamen ücretsiz olup, mobil uyumlu radyo temasıdır.

Themeforest ‘in rekord isimli temasını kendimce uyarlayıp ortaya bu görsel de bir tema çıkartıp kullanmak isteyen arkadaşlar için tema indirme linkini paylaşıyorum.

RADYO TEMASI İNDİR

REKORD ÜCRETSİZ MOBİL UYUMLU RADYO TEMASI İNDİR

Üst kısımda tema linkini tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirip, sitenizin ana dizinin de bulunan , Wp Content klasörü içerisin de ki Theme klasörü içerisine temayı atınız. Daha sonra wordpress admin panelinde ki ana sayfadan görünüm ayarlarından temayı aktif hale getirerek ilk kurulum işlemini tamamlamış olacaksınız.

WordPress panelin deki tema aktifleştirme işleminden sonra WordPress Radyo Temamız sizden bazı eklentileri yüklemenizi isteyecektir. Bu eklentileri tek tek yükleyip aktif ( enable ) etmeniz tavsiyemdir.

Daha önce sizlere , Mobil Uyumlu Html Sohbet teması ve gine Responsive Mobil uyumlu WordPress Sohbet Temasını kullanmanız adına Ücretsiz Temalar bölümün de sitemiz de paylaşmıştım.

Diğer yazılarımıza bakmak isterseniz ;

Şimdi sizlere WordPress Radyo Teması için muhteşem bir de eklenti adresi veriyorum. Bu eklenti ile SSL destekli shoutcast irc radyolarınızı sitenizin ziyaretçilerine rahatlıkla dinlete bilirsiniz. Eklenti SSL sertifikası aktif olan yada aktif olmayan tüm siteler de sizin seçtiğiniz tema alanın da buna foother.php den header.php ye sidebardan herhangi bir bileşen dahil olmak üzere sorunsuz şekilde radyo yayını yapacaktır.

RADYO Teması için ücretsiz player

Shoutcast destekli radyo player , müzik player indir

Yukarıda ki linkten indireceğimiz eklentiyi , öncelikle wordpress eklentileri gibi aynı şekilde kurup aktif ediniz.

Daha sonra ister irc radyolarınızı ister dilediğiniz albüm ve müzikleri Müzik playerınızın ayarlar sayfasından basit şekil de ekleyip kullanmaya başlayabilirsiniz. Size vereceği kısa kod ‘u temanızın için de istediğiniz yere eklediğiniz de Radyo player aktif hale gelerek canlı müzik keyfine başlayacaksınız.

Mobil Sohbet odaları ve Sohbet sitesi için de kullanabileceğiniz bu tema ile web sohbet ve mobil sohbet alanın da hizmet veren site sahiplerinin de çok işine yarayacaktır.

Her irc sohbet ağın da olduğu gibi mirc script ile mirc sohbet’ e bağlantı kurduran chat odaları için çok faydalıdır.

Görsel olarak ilgi çekici bir WordPress Radyo Teması ve Sohbet Teması olduğu kanaatindeyim.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?