Mobil uyumlu sohbet teması

Ana Sayfa / Mobil uyumlu sohbet teması

Mobil uyumlu sohbet teması

ExCaLuBuR     11-07-19     Sohbet teması     Mobil uyumlu sohbet teması     3044 Defa Okundu

Mobil uyumlu sohbet teması kullanmak isteyen sohbet chat siteleri için güzel bir sohbet teması ortaya çıkardım. Umarım siz sohbet sitesi sahipleri responsive html sohbet teması aradığınız da sizlerle paylaşmış olduğum bu tema işinize yarayacaktır. Bu tema benim tarafımdan editlenmiş ve derlenmiştir bir iki sitede sağ olsun arkadaşlar paylaşmış kendi adları ile.

Html Responsive Sohbet Teması Görünümü

Html Sohbet temaları
Html Sohbet teması

Mobil uyumlu sohbet teması görüntülerimiz yukarı da görmüş olduğunuz gibidir. Sohbet temaları arayışın da olan kişilerin mutlaka denemesini tavsiye ederim . Sohbet , chat , mobil sohbet ve sohbet odaları alanında hizmet veren web siteleri için gayet kullanışlı ve görsel olarak etkileyeci bir html sohbet temasıdır.


SOHBET TEMASI İNDİR
Zip şifresi : sohbetalemi.net


Sohbet temasının içinde ki linkleri kendi chat odalarınıza göre değiştire bilirsiniz , bu tema deneme amaçlı yapıldığı için zamanın da kısıtlı olmasından dolayı çalışır halini görün diye o şekil de bıraktım . Ayrıca hiç bir virüs vb. zararlı kod bulunmamaktadır sohbet temasında.

Google üzerinde arama yaparken bulduğum bir hosting temasının sohbet temasına uyarlanmıştır halidir.

Bu temayı kullandığınız zaman klasör içinde bir adet sohbet.php dosyası göreceksiniz. Sohbet.php dosyasını kendi sunucunuzun sohbet odaları adreslerine göre ayarlarsanız direk sizlerin chat sitesine giriş yapmış olacaksınız.

Aynı zamanda editlenmiş bir suru yan sayfası bulunmaktadır. Ana sayfa diğer blog sayfalarını kendi tarz ve zevkinize göre kolayca düzenleyebilirsiniz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?