Ücretsiz Sohbet Chat

Ana Sayfa / Ücretsiz Sohbet Chat

Ücretsiz Sohbet Chat

ExCaLuBuR     07-09-19     Chat Sohbet     Ücretsiz Sohbet Chat     2210 Defa Okundu

Merhabalar arkadaşlar , ücretsiz sohbet chat sitesi arayanlar için tam olarak doğru adrestesiniz. Sizlere elimizden geldiğince etik ve ahlaki kurallara uygun her kullanıcıya eşit şekil de davranarak hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Ücretsiz sohbet ve ücretsiz chat sitemizde kayıt olma şartınız bulunmamaktadır. Aynı zaman da dilerseniz chat odalarımız da ve sohbet kanalımız da muhabbet ederken kullanmış olduğunuz nick name ( rumuz ) isimlerinizi kayıt edebilirsiniz. Bu sayede sizden başkası sizin adınıza arkadaşlarınızla sohbet etmeye çalışamaz ve karışıklık olmaz.

Siz de ücretsiz sohbet odalarımıza girmek istermisiniz ?

Cevabınız evet ise haydi aşağıdaki butona tıkla katıl aramıza..

Ücretsiz sohbet chat makalemiz den sonra diğer makalelerimiz için aşağıdaki linklere bakabilirsiniz.

Aldığımız bazı duyumlara göre bir çok sohbet sitesin de ki bu , mobil sohbet , irc sohbet, mirc sohbet, web sohbet fark etmeksizin popülerlik ve yoğunluğa bağlı olarak aylık ücretler alınmaya başlamış. Biz IRC sohbet dünyasındaki mazimize dönüp baktığımız da sohbet odaları yeni arkadaşlıklar kurmak , boş vakitlerimizi değerlendirmek için zaman harcadığımız alanlardı. Yazılı chat alanında gönüllü olarak belirli görevler alarak bir şeyler öğrenmek adına chat odalarını kullanırdık.

ÜCRETSİZ SOHBET CHAT

Sanal alem de ki sohbet anlayışı sosyal medyanın gelişmesi ve farklılık gösteren sosyal sohbet sistemleri ve programları ile değişmeler ve gelişmeler göstermektedir.

Bilgisayarlarımızdan mirc script ile irc sohbet ağlarına bağlandığımız dönemlerden , artık cep telefonu ve tabletler ile de mobil sohbet girişleri ile bağlantı sağlaya biliyoruz.

Bunun avantajları ve dezavantajları her işde olduğu gibi muhakkak vardır. Bu dezavantajların başın da , güvenlik sorunları gelmektedir. Birde AndroIrc gibi ücretsiz sohbet chat yazılımları ve programları bulunmaktadır. Mırc scripte benzerliği ile kullanım kolaylığı hazır irc komutları gibi özellikleri içinde barındırmaktadır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?