Sohbet sitesi

Ana Sayfa / Sohbet sitesi

Sohbet sitesi

ExCaLuBuR     10-07-19     Chat Sohbet     Sohbet sitesi     3210 Defa Okundu

Sohbet sitesi ve Sohbet siteleri hakkın da bir kaç önemli bilgi ve kişisel görüşlerimi paylaşmak istedim. Bu makalemizin temel amacı chat yapan kullanıcıların hangi sohbet programları ile daha rahat muhabbet imkanı sağladığıdır.

Sohbet sitesi
Sohbet sitesi

Sohbet odaları için çeşitli giriş yöntemleri mevcuttur. Bunların en bilineni arasın da mirc sohbet alanın da mirc script ‘dir. Bir başka ana yöntem ise bilindiği üzre sohbet siteleri üzerinden sohbet applet ile giriştir. Sohbet girişi ve sohbete bağlan butonları kullanılarak mobil sohbet applet veya web sohbet applet tercihleri arasın da seçim yapabilirsiniz.

Sohbet Applet

Evet arkadaşlar sohbet sitesi ve sohbet odaları giriş yöntemlerinin günümüz de çok kullanılan yöntemi sohbet appletler demiştik. Chat yaptığınız site direk java destekli bir sohbet yazılımına sahip ise irc servera ihtiyaç duymazsınız. İrc sohbet temelli bir sohbet sunucu kurulu ise kullanılan sohbet appletler direk server client mantığı ile irc sohbet serverlarınızın sohbet odasına bağlanır.

Sizde çok eğleneceğiniz sohbet odalarımıza katılır mısınız ?

Sohbet ‘e Bağlanın

Online Radyo Müzik Sitemizi Ziyaret ettiniz mi ?

aLem FM Radyo Müzik Keyfi için Tıkla

Sohbet sitesi olarak bizim en temel amacımız , kullanıcı sayısına takılmadan tamamen huzurlu ve sorunsuz bir sohbet odası inşa edebilmek. Sohbet ortamı olarak oluşturduğumuz kanallarımız da herkesin birbirine saygı duyduğu chat yaparken sinir küpüne binmeden çocukça atışma ve tartışmalara mahal vermeden insanların zaman geçirmesini sağlamaktayız.

Sohbet Kuralları

Tüm sohbet sitelerinin kendine has kuralları olduğu gibi uyulması gereken toplu alan kuralları hemen hemen her chat sitesinde aynıdır. Karşılıklı saygılı olmak, rencide edici söz ve tavırlarda bulunmamak, reklam ve küfrün yasak olması , sürekli aynı yazıyı tekrar etmemek gibi gibi ..


Bu sohbet kuralları , sohbet sitesi ve tüm chat kullanıcıların irc sohbet ağları üzerin de yada mobil sohbet odalarımız da kaliteli sohbet etmesi adına uygulanmaktadır.

Diğer sohbet konularımız ;

Chat sohbet sitesi olarak sizlere radyo sohbet keyfini de aynı anda suna bilmek adına online dj ve radyocu arkadaşlarımız la canlı müzik dinlemek imkanı da sunuyoruz. Dilediğiniz şarkı ve müzikler için istek hattımız dan ve #radyo sohbet odamızdan istek yapıp keyifle müzik dinleye bilirsiniz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?