Sohbet Programları

Ana Sayfa / Sohbet Programları

Sohbet Programları

ExCaLuBuR     18-09-19     Chat Sohbet     Sohbet Programları     2156 Defa Okundu

Sizlere bu yazımız da sohbet programları hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Sohbet programları için sosyal medya ağlarında bahsi geçen en yaygın programları ele almaya çalışacağım ..

Ücretsiz çağrı ve sohbet iletişim araçları

Skyp

Öncelikle skyp indirmek isteyen arkadaşlar aşağıdaki butondan en son güncel versiyon skyp indirebilir.

Skype’ın uluslararası çağrı ücretleriyle yurt içi ve yurt dışı çağrı yapmanın ne kadar uygun fiyatlı olabileceğini görün.

Skype-Telefon abonelikleri, dünyanın dört bir yanındaki telefon numaralarını doğrudan Skype’tan aramanızı sağlar. Ücretsiz aylık deneme sürümüyle size en uygun aboneliğin hangisi olduğunu öğrenin.

Skype’ta ailenize ve arkadaşlarınıza çağrı yapmak için Alexa’yı kullanın ve iki ay boyunca ayda 100 dakika ücretsiz çağrı yapmanın keyfini çıkarın.Alexa’da Skype’ı keşfedin.

Whatsapp

Kolay , Güvenli, Güvenilir mesajlaşma sohbet programı.

Dünyanın her yerindeki telefonlarda WhatsApp’la hızlı, kolay, güvenli mesajlaşma ve aramayı, ücretsiz*, olarak yapabilirsiniz.

En kişisel bazı anlarınızı WhatsApp üzerinden paylaşıyorsunuz, işte bu nedenle uygulamamızın en son sürümünde uçtan uca şifrelemeyi geliştirdik. Uçtan uca şifrelendiğinde, gönderdiğiniz mesajlar ve aramalarınız korunmuş olur. Sadece siz ve haberleştiğiniz kişi bunları okuyabilir veya dinleyebilir, aradaki hiçkimse, WhatsApp bile bunları okuyamaz ve dinleyemez.

mIRC Script

Evet en eski ve en yaygın sohbet programlarının listesin de her zaman kendine yer bulacak olacak mirc sohbet girişinin efsanesi mirc script.

Tıkla mIRC indir

Mobil sohbet sitelerine ve mobil sohbet odalarına da giriş yapabilirsiniz. Günümüzde ki yazılı chat siteleri ve sunucularının bir çoğu IRC Sohbet ağı tabanını kullandığı için mirc script size giriş izni verecektir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?