Sohbet Odaları

Ana Sayfa / Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

ExCaLuBuR     02-11-19     Chat Sohbet     Sohbet Odaları     2376 Defa Okundu

Sohbet odaları sohbet sitelerinin bir numaralı anahtar kelimesidir diyebiliriz. Sohbet sitesine girip chat yapmak isteyen kullanıcılar da en çok bu anahtar kelimeyi aramaktadır.

Sohbet Sayfamıza Girip Yeni Arkadaşlıklar Edinmek İstermisiniz ?

sohbet

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Sohbet alemi olarak , aLem Sohbet Görsün sloganı ile yola çıkmamızın bir amacı vardı. Google de bu sloganı arattığınız da birinci sırada çıkmamızın da bir amacı var. Bizler irc sohbet dünyası içerisin de bir geçmişi olan nacizane sohbet odası yönetiminden anlayan kişileriz. Sizlere en kaliteli sohbet ortamını ücretsiz olarak sunmayı hedefliyoruz. Etik sohbet kurallarına uyarak ahlaki değerlere önem veriyoruz. Bu bağlamda cinsel sohbet gibi ne yazık ki çok kullanıcı çeken unsurları chat odaları mızda barındırmıyoruz.

Sohbet odaları için sohbet teması

Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere ücretsiz sohbet temaları paylaşıyoruz. Bu wordpress sohbet teması paylaşımları tamamen ücretsiz olup bizim gibi bu yola çıkan kişilere bir katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Wordpress Sohbet teması
Sohbet odaları ücretsiz sohbet teması

Yukarı da görmüş olduğunuz temayı indirip sohbet sitenize kurmak için sitemizde bulunan açıklamayı okumanız yeterli olacaktır. TIKLA

Ücretsiz Radyo Teması

radyo teması
wordpress radyo teması

Evet yukarıda görmüş olduğunuz wordpress radyo teması ise tarafımca editlenmiş olup tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmuştur. Bu temayı sohbet yada radyo siteniz fark etmeksizin kullanabilirsiniz.

Tema kurulumu için yardım almak isteyenler bana yorum bölümünden ulaşabilirler. Bilgim dahilin de sorunsuzca kurulmasına yardımcı olacağımdan şüpheniz olmasın.

Mobil Sohbet Applet

Evet arkadaşlar sizlere son önerimiz de ssl uyumlu sohbet applet . Mobil applet arayanlar için bu konu hakkında ki yazımız da göz atmanızı şiddetle öneririm. Bildiğiniz üzere sohbet link alımlarımız vardır. IRC Sohbet sunucusu bulunan yada bulunmayan ekip çalışmasına uyumlu hiyararşiye saygılı kişiler ile link alımı gerçekleştiriyoruz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?