Mobil Sohbet Siteleri

Ana Sayfa / Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Siteleri

ExCaLuBuR     14-12-19     Chat Sohbet     Mobil Sohbet Siteleri     1020 Defa Okundu

Merhabalar , sizlerin karşısına uzun zaman sonra Mobil Sohbet Siteleri adlı makalem ile çıkıyorum. Umarım içerik den sizlerin de faydalanabileceği bilgiler çıkacaktır. Bu yazımız da mobil sohbet odaları ile alakalı bir kaç bilgi paylaşacağım. Bu bilgiler arasın da ;

mobil sohbet

Chat Sohbet

Mobil Sohbet Sitesi Kurmak ;

Seo Uyumlu Mobil Sohbet Sayfaları ,

Seo Uyumlu Mobil Makale yazmak ,

IRC Sohbet ile Mobil sohbet odaları bağlantısı ,

Yukarı da linkini vermiş olduğum https://www.sohbetalemi.net/mobil-sohbet-odalari url adresimizi ziyaret ederseniz o yazımızda da sizlere fikir verecek bilgiler bulabilirsiniz.

Mobil Sohbet Siteleri Kurmak

Arkadaşlar , mobil sohbet siteleri içine adınızı yazdırıp uzun süreli ve kalıcı olarak bir isim yapmak , ortam oluşturmak için öncelikle irc sohbet tabanlı bir web sohbet sitesine ihtiyacınız olacak.

Ben kendi adıma Cafegenc.com ismi ile yeni sohbet sitemi arkadaşlık ve chat dünyasına kazandırmak adına aktif etmiş bulunuyorum. Ben bu siteyi wp ( WordPress ) sistemi üzerine kurdum ve kendimce wordpress sohbet teması editledim. Sizler de wp tabanlı bir sohbet sitesi kuracaksanız ilk önce sohbet temanızı seçmelisiniz.

Wordpress Sohbet teması
ücretsiz sohbet teması

Bu örnek sizler için bir ön izleme olabilir. Bu ve benzeri sohbet girişi bulunan temalar ile kullanıcıları göze hoş gelen ve kullanımı karmaşık olmayan temalar ile sitelerinize çekebilir ve sitenizde uzun süreli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Sohbet Sayfaları

Sohbet siteleriniz için , Google arama motorlarında ki sıralamaya girmek büyük bir uğraş ve çaba sonucu gerçekleşebilir. Harici bir yolu iddia eden kişi ve kişilerin tamamen şansla ve kısa süreli bir iki makale yada backlink çalışmaları ile bir yerlere gelip hemen ortadan kaybolmasından ibarettir.

WordPress alt yapısını kullanacak olan , sohbet sayfaları ve chat muhabbet siteleri için mobil uyumlu sayfalar hazırlamak çok daha kolaydır. Bu işlem için mobil uyumlu sohbet siteleri için kurduğunuz web sayfanızın admin panelinde bulunan eklentiler bölümünden ” AMP ” yazarak indirip kuracağınız eklenti sayesinde sayfalarınız çok kolay bir yöntem ile mobil uyumlu olacaktır.

Seo uyumlu makale yazmanızın temelinde ise size tavsiyem mobil sohbet siteniz için ( wp alt yapısını kullanıyor iseniz ) gine eklentiler bölümünden yoast Seo eklentisini kurup ayarlamanız dır. Bu eklenti kendi adıma denediklerim için de en iyi eklentidir.

Ve bu işlemleri uyguladık web sayfamızı oluşturduk her şey yolun da bir eksik hariç. Şimdi sizlere mobil sohbet sitenizin giriş yapabileceği bir sohbet sunucu gerekli. Bunu iki yolla halledebilirsiniz ;

  • Kendi IRC Sohbet Tabanlı chat odanızı kurmak
  • Hazırda bulunan bir irc sohbet ağı ile anlaşarak sitenizi yönlendirmek

Kaliteli Sohbet ortamı kurmak için bu anlattıklarım size yetmez.. Sohbet kurallarınız , genel sunucu kurallarınız , eşit ve adaletli davranan sohbet yöneticileriniz , canlı müzik yayını yaptırabileceğiniz online djleriniz ve radyo sohbet yayınız mutlaka olmalıdır.

IRC Sohbet girişleriniz için mutlaka kendi siteniz adına yapılmış mIRC Sohbet scriptiniz de kullanıcılar için iyi bir alternatif ve isminizi duyurmanız adına alternatif bir yoldur.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?