Mobil Sohbet

Ana Sayfa / Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

ExCaLuBuR     20-07-19     Mobil Sohbet Odaları     Mobil Sohbet     1764 Defa Okundu

Merhabalar sevgili mobil sohbet chat sever dostlar ;

Bu yazımız da sizlere mobil sohbetin günlük yaşam da ki kolaylıklarından bahsedelim istedik. Günlük yaşantımız da işlerimizle uğraş içinde olduğumuz vakitler de özellikle bilgisayar başın da olamayan kişiler için bir avantajdır. Bu uygulama yada sohbet applet ile girilen sohbet siteleri hem pratik hemde kısa kısa nefes almanıza faydalıdır.

Mobil sohbet odaları
Mobil sohbet

Sohbet siteleri için mobil sohbet kelimesi en çok kişi çeken anahtar kelimelerin başında gelmektedir. Google de yazılı chat sitelerini arayan kullanıcıların çok büyük bir kısmı bu şekilde sorgulama yapmaktadır.

Sohbet sitelerinin kullanıcılarını chat sitesine giriş yapmasına imkan sağlayan sohbet appletleri sitelere göre farklılık gösterebilmektedir. Chat sohbet giriş ekranları web master arkadaşların bilgi ve kabiliyeti doğrultusunda görsel olarak ayarlanır.

Sohbete bağlandığınız zaman günümüzde çok kullanılan mobil uygulamaların yanı sıra hic eskimeyen mirc sohbet girişi ile irc sohbet ağlarına , web sohbet applet ile internet sayfasından direk sohbet sunucularına , AndroIRC gibi programlarla da sohbet odalarımıza bağlana bilirsiniz.

Sohbet odaları
Sohbet odaları

Sohbet odaları

Sohbet girişleri için yukarı da bahsettiğimiz herhangi bir yöntemi kullanarak muhabbet etmeye hazır hale gelebilirsiniz. Yukarı da bahsettiğimiz yöntemler en yayı ve kullanılan yöntemlerdir. Bir de direk java web tabanlı sohbet siteleri vardır ki bunlar , IRC Sohbet ağlarına bağlanmaz.

Mirc Sohbet

Mirc script ile giriş yaptığımız , sohbet sunucuları ve irc sohbet ağlarının gine googlede en çok aranan anahtar kelimelerinin başın da gelmektedir. IRC Sohbet uzun yıllardır var olan ve popülerliği azalsa da tamamen yok olmayan toplumsal sohbet alanıdır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (6 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?