Mobil Sohbet Odaları

Ana Sayfa / Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet Odaları

ExCaLuBuR     06-07-19     Mobil Sohbet Odaları     Mobil Sohbet Odaları     1937 Defa Okundu

Mobil Sohbet siteleri hakkın da bir kaç konuya değinmek istiyoruz. Öncelikle sizlere sohbet alemi ekibi olarak mobil sohbet odaları hizmeti verdiğimizi bilmenizi isteriz. Akıllı cihazlarınız dan chat sistemimize giriş yaparak mobil sohbetin keyfini çıkara bilirsiniz.

Mobil sohbet odaları
Mobil sohbet odaları

Muhabbet etmek amacı ile kurulan ve kullanıcıların bir çoğunu kendi sohbet sitelerine çekmeyi hedefleyen siteler;

İlk çalışma olarak mobil sohbet appleti ve anahtar kelimesi üzerine çalışma yapmaktadır dersek sanırım doğru bir tespit yapmış oluruz.

Chat odaları için açılan sitelerin google üzerinde belirli sıralamaya çıkması için ilk gereken yapılanmadan bir tanesi de mobil uyumlu sohbet temalarıdır.

Sohbet Odaları

Google de ;

Sitenizi gerekli site hız testi , mobil uyumluluk testi , seo analiz , anahtar kelime analiz gibi test ve yardım araçları ile taratıp fikir sahibi olabilirsiniz. Eksik görülen kod ve görüntü dosyalarınız ile seo çalışmanızı düzenleyebilirsiniz.

Çeşitli sohbet appletleri sayesinde sitenizden mobil girişi aktif ederek , IRC Sohbet sunucunuza diyalog kurmayı seven muhabbetcileri çekebilirsiniz. Bu saye de sitenizin giriş çıkışları artar ve mobil sohbet odalarınız sohbet kuran insanlarla dolmaya başlar. Ziyaretçi sayınız arttıkça da mobil sohbet alanın da ve google sıralamasın da popüler olmaya başlayacaksınız.

Mobil Sohbet

Sizlere bir de mobil sohbet uygulamalarından bahsetmek istiyoruz . Bir kaç makalemizde çeşitli uygulamalar hakkında yazı ve makalelerimiz olacaktır. Bu yazımızda biraz AndroIRC den bahsetmek istiyoruz. AndroIRC sizlerin akıllı telefonunuz dan sohbet sitelerine giriş yapmanızı sağlayan mobil bir uygulamadır ve çok kullanışlıdır. Bir çok mobil sohbet kullanıcısı AndroIRC uygulaması ile giriş yapmaktadır. Bazı açıkları sohbet sunucuları için sorun teşkil etmişti lakin bu açıklar giderildi. Şuan sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır.

AndroIRC Mobil Uygulama

AndroIRC Mobil chat uygulaması ile daha kolay bir muhabbet imkanına kavuşmuş olacaksınız. Bu uygulamanın size getirdiği kolaylık arasında nicklere seslene bilmek , otomatik nick şifresi girebilmek , otomatik IRC Oper bilgilerinizi tanıta bilmek ve irc komutlarına erişim sağlamak vardır.

Günümüzde bir çok mobil sohbet applet , ping time out mesajı ile belirli bir süreden sonra sizleri sohbet odasından atmaktadır. Server client ayarlarından ve free appletlerin yazılımlarından kaynaklanan bu sorunu AndroIRC ile yaşamazsınız.

Sohbetalemi.Net

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?