mIRC Sohbet Script

Ana Sayfa / mIRC Sohbet Script

mIRC Sohbet Script

ExCaLuBuR     06-07-19     mirc sohbet script     mIRC Sohbet Script     3089 Defa Okundu

Merhaba arkadaşlar, bu yazımız da sizlere mIRC Sohbet script ‘i bir diğer tabirle mirc script ‘i anlatacağız. Önceliğimiz tabi ki Sohbet Alemi yönetimi ve alem sohbet ekibi olarak , kendi irc sohbet sunucularımıza giriş yapan aLem mIRC Script olacak.

mIRC indir

mirc sohbet script
mirc indir

mIRC Script kullanarak irc tabanlı sohbet odalarına giriş yapmanız daha hızlı ve kolay olacaktır. Bunun için sizlere aLem mIRC Script ‘i hazırladık. Kolay kullanımı , olabildiğince sade ve anlaşılır ara yüzü ile hizmetinizde.
MIRC Scriptimiz de virüs bulunmamaktadır , direk kendi sunucularımız dan indireceğiniz mirc.rar dosyasını zipli dosyadan çıkardıktan sonra mirc.exe dosyasını çift tıklıyarak kuruluma başlayabilirsiniz.

Mırc Sohbet

mIRC Sohbet , chat yapan kişilerin vazgeçilmezleri arasında bulunan bir client programıdır. IRC Sohbet ağlarına bağlantı sağladığımız mIRC Script programı ve kelime anlamı günümüz de mirc sohbet olarak tabir edilmeye başlamıştır. Bu hem google üzerindeki mirc sohbet kelimesinin anahtar kelime popülerliği hem de mirc sohbet scripti tanımının uzunluğunu
kısaltmak için yapılmaktadır.

Chat siteleri , muhabetçi kişileri kendi bünyesine çekmek isterken bir yanda da sohbet yapmaya çalışan kullanıcılarının daha akıcı ve sorunsuz diyaloglarını kurması adına mirc girişlerini açık tutar. Daha kaliteli sohbet ortamı sağlanır.

Gerekli irc komutlarına daha rahat erişebildiğimiz mirc scriptler ile irc sohbet yöneticileri ( Op , owner , helper , ircop , oper, admin ) daha pratik ve hazır komutlara hükmedebilirler.

mIRC Script Remote – mIRC Script Addon

mIRC Sohbet
mIRC Sohbet

Evet arkadaşlar mirc scriptleri kendimize göre özelleştirilebilme seçeneğimiz var. Bunun başlıca sağlayıcısı remoteler. Bu hazır kodlar ile ( mirc script remoteleri ) Size seslenen kişilerin kaydından , whois bilginize bakana mesaj göndermeye , bir çok ekstra özellik ekleye bilme şansınız vardır. Sitemizde bu bölüm için detaylı makaleler yayınlamaya başlayacağız bizi takip etmeye devam ediniz. mIRC addon ‘ları mirc sohbet scriptlerinin aynı remoteler gibi vazgeçilmezidir.

Sohbet girişleri için mobil sohbet applet , androirc gibi alternatif bol olması bile mIRC Sohbet Scriptlerinin tadını ve gelişimini
engelleyemeyecektir. Geçmişten günümüze popülaritesini yitirmeden chat scriptleri her daim gündem deki yerini korumuştur.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?