IRC sohbet siteleri

Ana Sayfa / IRC sohbet siteleri

IRC sohbet siteleri

ExCaLuBuR     07-07-19     irc sohbet     IRC sohbet siteleri     1513 Defa Okundu

Sohbet odaları

Irc sohbet alemi hakkın da kısa bilgiler burada ;

Daha detaylı konular için bizi takip ediniz..

IRC sohbet siteleri , chat sitelerinin temeli olan unsurların başında gelir. Geçmişten günümüze yoğun ve popüler olarak IRC tabanı kullanılmıştır. En yaygın olanlar ise Unreal IRCD ve Conferance Room (Cr) ‘dir. Son bir kaç yıldır ise tamamen unrealircd öne geçmiş ve yaygınlaşmış durumdadır.

IRC Nedir ?

Çok kısa bir açıklama yapmak gerekirse IRC internet relay chat kelimesinin kısaltılmışı olup , yazılı olarak sohbet etme imkanı sunan bir server programıdır.

Mobil sohbet ile sohbet sunucusuna giriş yapıldığı için diğer sohbet giriş yöntemlerinden pek bir farkı yoktur. Arayüzler değişiktir , bir kaç komutun çalışma şekli değişmektedir ama temelde aynı kişiler farklı yöntemler ile sohbet sitesine buradan da mobil sohbet odalarına giriş yaparlar.

Sohbet sitelerinin temelini oluşturan IRCD serverları muhabbet eden kişileri bir araya getiren bir sosyal platformdur. Lakin günümüz de sosyal medya kavramı çok popüler ve milyonları aşan kullanıcı sayısı ile çok büyük kitleleri iş , sohbet veya eğlence için bir araya getirmektedir.

Diğer yazılarımız da sohbet sitemizin irc sohbet girişleri hakkında bilgi vermiştik. Dilerseniz aşağıdaki linklerden bu makalelere ulaşabilirsiniz.

mIRC Sohbet Scripti
mIRC Script

Sohbet ağına mirc script ile bağlanarak mirc sohbet keyfine varmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz üstte linkini paylaşmış olduğum makalelerimizden sohbet alemi sitemizin ve alem sohbet ekibinin sizler için hazırladığı mirc script indirebilirsiniz.

Sohbet chat sitelerinde muhabbet etmek için bağlandığımız irc sunucularına web sohbet java appletler ile de bağlanma şansımız vardır. IRC dünyasına alışıp mIRC sohbet scriptleri ile giriş yapanların diğer giriş yollarından pek keyif alabilmesi ve rahat kullanması mümkün olmaya bilir.

Yazımız da bahsi geçen bir çok tabir sohbet siteleri adına birer anahtar kelimedir. Google arama sayfasında sitelerimizi yükseltmek adına kelime analizi yaparak bunları uygunluk derecesine göre kullanırız.

Sizlere daha detaylı bilgiler verebilmek adına günü birlik daha açıklamalı ve detaylı chat programları , sohbet temaları , sohbet programları , seo analizi , site analizi , mIRC Script, online radyo ve sohbet siteleri hakkında paylaşımlarda bulunacağız.

aLem Sohbet Yönetimi

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?