Bilgi Paylaşım Platformu

Gönderen Konu: ASALIM, KESELİM!  (Okunma sayısı 81 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

YaRen

  • Genel Moderatör
  • Tam Üye
  • *****
  • İleti: 178
  • Karma +1/-0
  • Cinsiyet: Bayan
ASALIM, KESELİM!
« : 08 Temmuz 2019, 02:29:56 »
Efendim, malumunuz üzere son günlerin yeni gündemi idam cezasının geri gelmesi. Neymiş? Çocuk ve kadın istismarcılarını, tacizci ve tecavüzcüleri, bir de vatan hainlerini idam edelim.

Ne kadar kolay değil mi? Sanki çamaşır asıyoruz? Neyi, neye göre, kimi, kime göre yargılayacağız? Önce buna karar verelim. Eğer, vatan hainleri asılacaksa; kim, neye göre vatan haini? Osmanlı’nın son dönemlerinde Atatürk, Osmanlı’ya göre vatan hainiydi. Bundan kırk yıl önceye gidersek, o günkü iktidara göre Deniz Gezmiş’ler vatan hainiydi. Şimdiyse günümüzde sadece ülkemizde değil, tüm dünyada kimin vatansever, kimin vatan haini olduğuna okyanus ötesi karar veriyor. O zaman bunları geç.

Gelelim, taciz ve tecavüze; Tacizcilere bakarsan kadınlar, mini etek ve dekolte giyinip erkekleri tahrik ediyorlarmış. Mış, mış, da, mış… Yok, be kardeşim, kimsenin mini etek filan giydiği yok. Bacak boyu, etek boyundan uzunsa suç kadınların mı? Allah, Allah… siz de kalçaya, bacağa bakmayın. Eteğe bakın. Yani kumaş kalitesine.

İşin şakası bir yana, daha bizler bebekken anneler babalar ;“Ah benim erkek evladım, ne yapsa yeridir. Erkekler zamparalık yapsa da elinin kiridir” Diyen sizler değil miydiniz?

İlk öğretim okullarına “Ayıptır, günahtır”Diye, cinsel eğitimi koymayan yetkililer, cinsel kimliğini tanıyamadan sağlıksız yetişen toplumun sorumlusu sizler değil misiniz?

Üç, beş oy uğruna her beş yılda bir af çıkaran siyasiler, katı kuralları ve yasaları koymayıp, yürürlükte olan yasaları da uygulamayan yetkililer, sizlerin hiç mi suçu yok?

Bir de, işin dördüncü ayağı medya ve reklam kuruluşları var. Her platformda cinselliği ön plana çıkaran reklamcılar, her dizi filmde tecavüz ve şiddeti işleyen filmciler, “Yılın ilk turist kafilesi yurda geldi. Bayan turistlerle yapılan röportajda, kuvvetli ve seksi Türk erkeklerinin gücünü görmeye ve macera yaşamaya geldik” Diye yayın yapan, görsel ve yazılı basın, sizler çok mu masumsunuz? Sanki onların ülkelerinde erkek yok?

Haydi, şimdi yargılayalım. Asalım, keselim. Sizleri mi, yoksa yarattığınız canavarları mı? Asmak, kesmek, vahşet, sizlerin genlerine işlemiş. Allah, sizleri başımızdan eksik etmesin. Sizde bu beyinler varken daha çoook vahşetler yaşarız. Sorun değil ya, asarız, keseriz, biçeriz… Ne diyeyim? Hayırlı çamaşırlar…
Alıntı
Ruhum hep hayLaz kaLacak,
Üzgünüm hayat ßen "ßüyümeyeceğim.. "