Bilgi Paylaşım Platformu

Gönderen Konu: Kendi Kendinize Yapabileceğiniz Saç Modelleri- Neden Olmasın!  (Okunma sayısı 72 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

YaRen

  • Genel Moderatör
  • Tam Üye
  • *****
  • İleti: 178
  • Karma +1/-0
  • Cinsiyet: Bayan

Saçlarınızla ilgili bazı uygulamaları evde tek başınıza yapmaya karar verdiğiniz takdirde sayısız miktarda zaman ve para tasarrufu yapabilirsiniz. Piyasada bulabileceğiniz pek çok Kendi-Kendine-Yap seti mevcuttur. Ve bunların kullanma talimatları çok basittir. Bu sayede her kuaföre gitme dürtüsü geldiğinde kendinizi bazı ev kuaförü uygulamaları ile şımartabilirsiniz!

Saç rengi:

Güzellik salonlarındaki uygulamalar çok maliyetli olabilir, artı her iki tarafında programına uyum sağlayan randevular ayarlamak, ayarladınız diyelim, bu kez de rengin tutturulması ve sonra da yıkanılıp bakım yapılması suretiyle yapılacak saç rengi değişikliği için en az birkaç saatinizi orada geçirmeniz gerekecektir.

Tüm bu uygulamaları evde tek başınıza yapabilirsiniz. Hatta dilerseniz birkaç yakın arkadaşınızı da çağırarak bunu bir tür bütün-kızlar-toplandık eğlencesine de dönüştürebilirsiniz.

Uygulamayı sabah erken saatlerde ya da gece geç saatlerde yapabilirsiniz, sizin için hangisi hangi zaman müsaitse. Ayrıca renk değiştirme veya beyazları kapama amaçlarına göre daha fazla bilgili olmanıza da gerek yok!

Gölge atma:

Bunu tek başınıza yapma konusunda tereddütler yaşıyorsanız, size işlemler boyunca yol gösterecek ve adım adım size saçlarınızı nasıl tutam tutam alüminyum kağıda saracağınızı yani istediğiniz saç bölgelerini nasıl gölgelendireceğiniz anlatacak videolar izleyebilirsiniz.

Ayrıca evde gölgelendirme setleri içinde yer alan yönergeler de işlemleri nasıl yapmanız gerektiği konusunda yardımcı olacaktır. Gölgelendirme ve renklendirme işlemleri için kuaförde ayrı ayrı ücretler ödemeden istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Alıntı
Ruhum hep hayLaz kaLacak,
Üzgünüm hayat ßen "ßüyümeyeceğim.. "